България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Петиция против "толерантността"

Go down 
+4
BaldHead
miss..shady...
Admin
oiss
8 posters
АвторСъобщение
oiss
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 21.01.2009

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeСря Яну 21, 2009 11:27 pm

В петицията си пише за какво става дума прочетете го от там!

Ето и линка http://www.bgpetition.com/stiga-tolerantnost/index.html

Незабравяйте да потвърдите на посоченият от вас емайл петицията!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 5:22 pm

Петицията бе истрира! Можеби защото тя гласеше че на Българина му е писнало от робството на което е подложен от страна на политиците и новите еничари (полицаите)!!!

Все пак държа да я напиша и тук за да видите какво гласеше петицията!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 5:23 pm

Стига с тая “толерантност”


Непрекъснато ме убеждават, че трябва да съм толерантен. Непрекъснато някой с мазна физиономия ми казва, че нарушавам нечии права и че ако не харесвам нещо, било проява на расизъм. Трябва да съм културен и по “европейски” възпитан, да давам непрекъснато шанс и да съм снизходителен, да си мълча и да се усмихвам. Доброволно да се интегрирам и омешвам с неща, за които никой не ме е питал, дали изобщо искам. Трябва да съм смирен, да давам всичко от мен колкото и когато поискат и във никакъв случай не трябва да съм агресивен. Защото трябва да съм толерантен.

1. Когато някой новодошъл комшия ми надува чалга до 4 сутринта, трябва да си трая и да се поклащам в ритъм, защото това е основата на добросъседството и признак на толерантност. Ако след второто предупреждение отида и му разбия муцуната, ще спя в пълна тишина, но вече не е толерантно.

2. Когато цял катун цигани се самонастанят в изоставена сграда на твоята улица, трябва да организирам мило тържество заедно със съкварталците и лично да ги прикача със жица към собствения си електромер, защото това е интеграция и съпричастност. Ако заедно със съкварталците ги изринем с шутове, кражбите и мръсотията ще изчезнат от нашата улица, но това е нарушение на човешки права, проява на расизъм и не е толерантност.

3. Когато гледам новини на турски по Българската национална телевизия, трябва да организирам подписка с предложение, повече предавания да са на турски, а субтитрите да са на български. Защото това е толерантност. Ако кажа, че това е пълна простотия и настоявам да се махне – това вече не е проява на толерантност.

4. Когато таксиджията ми включи помпа на апарата и ми дъни кючеци от колоните на макс, трябва да му кажа, че това ми е любимата певачица. Да отворя прозореца за да чуят всички и да му лепя десетолевки на челото на всеки километър от брояча. Защото това е приятелско и много толерантно. Ако му дръпна шнура на помпата и му спра радиото, ако му кажа че а-гъкне до края на маршрута, а-съм го удушил със шнура – това е просташко и много нетолерантно.

5. Когато разбера,че искат да строят ислямистки център край София, да се зарадвам неимоверно и да предложа като кореняк софиянец, да направят и храма “Александър Невски” на джамия. Ако се противопоставя – това ама хич не е по европейски толерантно.

6. Когато се правят гей-паради, да сложа чорапогащника и сутиена на жена ми, да се включа и да дам пример на подрастващите за разбиране и подражание. Ако съм против цялата тая показна педерастия – това е морална закостенелост, селяния и пълна нетолерантност.

7. Когато ходя в Южна България и разбера, че ако не знам турски няма да мога и дъвка да си купя, веднага да си взема речник. Това е благодарение на голямата ни толерантност. Ако се заинтересувам, защо там няма нито една построена църква а е гъмжило от джамии, защо говорят че българските възрожденци и войводи са престъпници и сменят имена на улици, това ще е национализъм, възродителен процес и нетолерантност.

8. Когато виждам как всяка зелена площ се превръща в поредния панелен блок, да изпадам в див възторг и да се включа в изкореняването на дървета, пъзалки, катерушки и саморасляци. Ако се опитам да се противопоставя, това е градска парвенющина от селски тип.

9. Когато разбера, че плащам луди сметки и пари за некачествени услуги, трябва да мълча. Защото управляващите и те са хора и имат нужда от скъпи коли, яхти и къщи в чужбина. За тяхната задоволеност и добро управление, е редно да си плащам без да питам. Ако някой от тях се е поувлякъл в краденето, да простя и да дам нов мандат, защото това е признак на човещина и толерантност. Ако искам да ги вкарат в затвора, това е неблагодарност.

Ако вместо да подминавам, спретна тексаското клане на мургавите наркодилъри пред входа на съседното училище. Ако спра да вярвам на институции и политици. Ако спра да пускам есемеси и да давам пари за мними благотворителности. Ако вместо да си замълча, тегля една цветиста псувня на всеки който я заслужава. Ако проумея горчивата истина, че когато си добър-всички те мислят за будала, а когато си лош - те гледат в очите. Ако започна да казвам по често “Не ми харесва” от колкото “Не ме засяга”. Ако стана агресивен срещу всичко уродливо което ме заобикаля. Ако си отстоявам правата и територията и не чакам някой друг да го направи. Ако вместо мълчаливото възпитание и статична любезност вляза в открита война с цялата тази простотия която ни удави – ще ме обвинят, че съм нетолерантен.

10. Уморих се да съм толерантен.
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 8:26 pm

Не е изтрита на мен ми я отвори даже се подписах!
Айде вие сте наред Exclamation tongue
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 7:09 pm

етого и моя отговор... Rolling Eyes
Петиция против "толерантността" 1cce8cfdd031bf4
Върнете се в началото Go down
kimberly
Новак
Новак
kimberly


Брой мнения : 1
Join date : 26.01.2009
Age : 29

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 9:53 pm

готово,подписах се :-)
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/dangerous_kind
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 10:50 am

BaldHead написа:
етого и моя отговор... Rolling Eyes
Петиция против "толерантността" 1cce8cfdd031bf4

Напълно съгласна !
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:39 am

Тази петиция не съществува ли отдавна?
Върнете се в началото Go down
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:09 pm

Да, съществува. Аз поне я знам от доста време. Хубаво е колкото се може повече хора да се подпишат.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 5:28 pm

Еми аз съм я пуснал от доста време но като гледам почти никой не се подписва...
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:51 pm

днес и аз се подписах защото преди това незнаех от каде (щото съм прост) Very Happy
Върнете се в началото Go down
peter
Гост




Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 10:46 pm

Абе хора, вие сте болни! Тая петиция е толкова тъпа, нищо чудно, че никой не иска да се подписва! Като не одобрявате чалгата, гейовете, циганите - ми пазете се от тях и толкоз. Не може вие да ми забраните да слушам чалга, да спя с мъже или да имам тъмна кожа. Не зависи от мен какъв съм се родил, а изборите, които правя са си мои. Това важи за абсолютно всички хора.
Това, че някой е различен от вас, не го прави отрепка.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 11:45 pm

ей к'во от това аз съм против социалните паразити и анти-Българите а педалите ми пречат щото са педали и немога да ги гледам What a Face
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 11:45 pm

А защо в собствената ни държава НИЕ трябва да се пазим от тях?! Не трябва ли да е обратното?!?!??

Edit: За циганите имам в предвид! А доколкото чалгата .. нея я мразя защото промива мозъка на неосъзналите се българи (по-просто и точно казано - Влачи ги към циганията) А гейовете не ми пречат ама са срам и позор за истинските мъже Very Happy
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitimeПон Мар 02, 2009 1:43 pm

Тая петиция върлува из нета от минимум 2 години и вече е изпята песен ... нищо не значи!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Петиция против "толерантността" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция против "толерантността"   Петиция против "толерантността" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Петиция против "толерантността"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Петиция срещу "Ислямски международен културен център" - София
» Какво Мислите За Този Човек "Мирослав Блажев"???
» Понятието "национализъм"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: