България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Да поразсъждаваме малко...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:27 am

От доста време се замислям над няколко доста важни неща според мен! Заслужават ли българите някой да направи нещо за тях? Преди да ме нападнете нега обясня моята гледна точка.
Масата от хора не си мърдат пръса за държавата, да не говорим че правят нещата дори по зле. Ще ви дам примери:
Преди половин година правихме подписка против новините на турски ще ви кажа резултата - 640 подписа (от Варна съм, да не помислите че е малък града) Хората не искаха дори да спрът, неможеха да отделят 1 минута!!!
Същото беше положенито с подписката за онзи полицай който защитит името на България като преби цигъните който се гавреха с българския флаг!!! Партий като НДСВ/БСП/ДСБ продължават да получават гласове! Партий които не само доказаха че са некадърни, но и крадливи,неморални и продажни!!! Хората са слепи, повечето от българите са овце!!! За ДПС не виждам какво има да се говори одавна съм казал че ако имам възможност бих ги избил всичките и съм сигурен че пак ще отида в рая!
Стига за свинете в политиката. Ще ви дам още малко примери от ежедневието!
Качвам се в автобуса, попринцип слизам на последната спирка, 4 спирки преди мойта се качва възрастна жена и 3 мангалки чистачки. Възрастната жена си плати билетчето а когато кондуктурката отиде при мангалките те отказаха да платят и тя дори не ги накара да слязат само каза "добре" и ги остави! Възрастната жена не каза нищо, НИКОЙ НЕ КАЗА НИЩО! По природа съм много избухлив, паля от най малкото нещо, но тогава, направо ми причерня. На следващата спирка ги изхварлих и трите с ритници и викове! Знаете ли кое ме потресе когато отново си седнах хората ме гледаха се едон съм престъпник, се едно съм ги обрал всичките!
За повечето българи е по лесно да си стоят пред телевизорите и да псуват и оплакват за всичко! Никой не се сеща за Ботев и Левски, никой не се сеща колко много хора са умрели за да могат те сега да се нарекът българи! Дали Левски би се борил за свободата ако знаеше какво ще бъде обществото днес? Маса от малоумници забравили дори кои са, стадо от безделници и мърморковци! Едните прекарват ден след ден в едноогразно ежедневие без да обръщат внимание на нищо, другите се чудят каква марка дънки да си купят и колко грим да сложат! А като изляза с кубинки и тениска с българския флаг ме гледат като полезно изкопаемо!
Разочарован съм от българския нардо, незнам дали има смисъл да се прави каквото и да е, дали те заслужават да живеят добре... Събираме се, бием мангали и турци! И какво от това? Заспалите българи заслужават много повече бой! Излях душата си пред вас и ви казах всичко което ме мъчеше напоследък. Дали съм лош или добър вие преценете...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:00 am

Disturbed , не знам как можем да поправим масата народ,която не й пука за нищо и никой.. Вярно е,че има такива хора и те са огромна част,но не мисля,че заради тях трябва да страдаме всички.Няма кой да те напада,защото си абсолютно прав,но не знам как можем да поправим всичко това ? Sad
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:28 pm

Disturbed, напълно си прав съгласен съм с теб!партиите няма кфо да ги коментирам...но днес ми се случи точно преди 30 минути подобна на твойта случка в рейса..
значи качвам се аз от единия край на града а живея в другия и точно на центъра се качват стари хора и след тях едно мангалче горе долу на 15-16 горини някаде хората си платиха мангалчето зе да се опъва на кондуктурката и неще да си плаща и аз се ядосах и му се развиках и на кондукторката се развиках защо него сваля а тя седи и мълчи....аз му казах просто че ако неси плати или не слезне ще му одера кажичката и то предпочете да си плати и пак хората ме гледаха и мен като "полезно изкопаемо" както каза ти..просто всеки бездейства, седят пред телевизорите оплакват се дреме им на К** за родината продължават да ни оправляват някфи обирджии........
и несъм съгласен хората които си плащат данъците да си плащат и билета в рейса а някфи си печки дето нищо не правят само ровят в кофите и крадът там жици кфото намерят да се правят на интересни и да не си плащат нестига че данъците на родителите ни после на нас самите част от тях отиват по на тия мърши газовете ама както и да е...
а също преди 2-3 години в Стара Загора в рейса така един мангал се качва обаче кондуктура и той беше циганин и мангалът който се качи неще да си плаща вика "аре бе брат от една боя сме пусни ме нещо такова беше" а циганина кондуктур каза че него интересува и го свали от рейса просто чак се очудих тогава защото за 1ви път сигурно видях циганин да се държи както трябва.......
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 1:57 pm

Незнам какво да ви кажа хора, аз започвам да мразя бездействащоте българи много повече от мангалите и турците! Но няма да спра да правя каквото ми е по силите, най-малкотото заради Ботев и Левски и всички останали които не са умрели за нищо а заради нас. Дали са живота си за една идея, за една цел и родина, а българските овце в момента не могат да дадът и 1 минута!!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:48 pm

Disturbed, адски си прав! ЖАЛКО е че опълченците на Шипка са дали живота си за родината! ЖАЛКО е че мнозина Български хайдути и войводи са паднали в битката за родината си! Но още ПО-ЖАЛКО е това че на никой от днешните Българи не му пука! Затова ли прадедите ни измряха братя!? За да ни управлявът турци!? Затова ли тези хора си жертваха живота!? За да ни е страх да си кажем мнението днес!? Докога братя!? От нас зависи бъдещето на България!!! Вдигнете се! Не с национални предатели! А с помоща на вас, истинските националисти, ние от Български Национален Съюз и ГВАРДИЯ, ще сложим началото на една нова България!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:04 am

дано да е така дано с помоща на БНС да се сложи край на тази постановка ако мога така да я нарека!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:05 am

BaldHead написа:
дано да е така дано с помоща на БНС да се сложи край на тази постановка ако мога така да я нарека!

Явно пропагандата на Ники върши работа Smile
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:15 am

не по точно като съм гледал интервюта с Расате много ми допадат итедите му просто си личи че човека е начетен и знае за какво става на въпрос в нашата Държава и е достатъчно информиран!
и явно му пука за бъдещето на Българския народ!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 7:06 am

BaldHead написа:
не по точно като съм гледал интервюта с Расате много ми допадат итедите му просто си личи че човека е начетен и знае за какво става на въпрос в нашата Държава и е достатъчно информиран!
и явно му пука за бъдещето на Българския народ!


Хахахаха,както всички говореха за Воленчо.Ще видите,че ще е същото...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:28 pm

Волен неми харесва....
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:09 pm

BG-PATRIOTKA написа:
b] Хахахаха,както всички говореха за Воленчо.Ще видите,че ще е същото... [/b]

Аз бях към АТАКА, предлагаха ми да стана организатор на младешката им групировка кум партиата, но отказах! Видях как стоят нещата отвътре и се отказах!
Сега виждам как стоят нещата при БНС отвътре и все още съм там но нищо не се знае права си! Все пак благодаря че си казвате мнението относно мен, защото и ти и Митко сте едни от хората които уважавам и ценя! Предпочитам да ми казвате всичко в прав текст както винаги съм правил аз! Доколкото БНС Мирелче, надявъм се да не се разочаровам, но наистина нищо не се знае и си много права!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:13 pm

Admin написа:
BG-PATRIOTKA написа:
b] Хахахаха,както всички говореха за Воленчо.Ще видите,че ще е същото... [/b]

Аз бях към АТАКА, предлагаха ми да стана организатор на младешката им групировка кум партиата, но отказах! Видях как стоят нещата отвътре и се отказах!
Сега виждам как стоят нещата при БНС отвътре и все още съм там но нищо не се знае права си! Все пак благодаря че си казвате мнението относно мен, защото и ти и Митко сте едни от хората които уважавам и ценя! Предпочитам да ми казвате всичко в прав текст както винаги съм правил аз! Доколкото БНС Мирелче, надявъм се да не се разочаровам, но наистина нищо не се знае и си много права!

Колкото и да ми е неприатно да го заявя..моето мнение е същото като на Мариела...Ти си супер пичага, но нямам никакви симпатии към организацията в която си (не че знам много, но това което знам не ми харесва особено)...
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:49 am

Какво мислите че е решението за проблема с цигъните? Ясно е че няма да го решим като се събираме и ги бием по улиците, така само си изливаме гнева! Как според вас може да се реши проблема.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 12:19 pm

с газова камера...не базикам се трябва да им се спрът помощите но за кражбите и другите работи които вършат незнам как могат да се спрът за да им дойде акъла в главата.....
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 10:18 pm

Ники,уважението си е уважение,но това с БНС не ми харесва.Казах ти го още онзи път като бяхме седнали на маса,помниш.Обаче имаше твърде много хора,за да мога да седна да ти обясня какво е моето мнение и виждане за нещата там.Надявам се да не се разочароваш,но си имай едно на ум,сериозно ! : )
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Sponsored content





Да поразсъждаваме малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да поразсъждаваме малко...   Да поразсъждаваме малко... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да поразсъждаваме малко...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малко Музика!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Българофобия-
Идете на: