България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отечествен Фронт.

Go down 
+2
miss..shady...
BaldHead
6 posters
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:08 am

Какво мислите за предаването? scratch На мен лично ми харесва Карбовски си казва каквото си е и изобщо него интересува дали ще засегне някой!
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:15 am

От снощи се опитвам да го гледам тфа ама компа нещо не е наред...Ама от това което видях ми харесва и Карбовски наистина говори много правилно и точно и ясно казано ..Абе харесва ми!
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:04 am

И аз съм "за" това предаване. Лично на мен много ми харесва и темите, които обсъжда са актуални и най-малкото, което е - много интересни Wink
Върнете се в началото Go down
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:13 pm

Днес предаването беше страхотно. Поредно потвърждение затова колко всъщност си позволяват брикетите в собствената ни държава и как кметове и куки стоят със скръстени ръце и чакат тези хора буквално да умрат...Истината боли, но ако сме реалисти трябва да си я съобщаваме по - често.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 12:27 am

Мартин Карбовски е велик!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 5:22 pm

да бе мама им циганска нагли са до смърт ако влезнат така в нас ще ги избия жалко че тук закона не е като в германия...
там някой ако ти влезне в къщата изобщо в частната ти собственост имаш правото да го убиеш!!!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 5:46 pm

С цигъните има решение (говоря в личен план) но българите ги е страх! Да нагли са, като са много. Като са сами не смеят да нарекат никой геур, като захапят бордюра и почват да ревът и да се молят!!! Сигурно никой в тоя форум не е патил повече от мен заради тия цигъни! Не говоря за това аз лично да съм си изпатил, но много мой роднини и приятели са страдали заради тях. После ми казват че съм нямал милост и че нямам чувства, как да имам подяволите?! Никога не ми е било жал за цигънин колкото и да пищи и да се моли, гнус ме е дори от кръвта им по ръцете ми...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отечествен Фронт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен Фронт.   Отечествен Фронт. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отечествен Фронт.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: