България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разликата Волен - Расате

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
?????? 9
Гост




Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 7:34 pm

Разликата между Атака и останалите е много голяма.Атака е парламентарнопредставена партия с ясна програма и цели.Волен Сидеров е един от най-грамотните хора в държавата - доказал го е с книгите си, с поведението си, в преките дебати с опонентите си.Не съм против никой, но другите са малко анархисти.Лесно се събаря, но какво се предлага като алтернатива.В миналия брой на вестник Шоу Боян Расате откровено лъжеше, че Атака не са внесли и един законопроект , само си вземали заплатите.Това е много злобна, целенасочена лъжа.Внесли са над 80 законопректа,много проектодоклади.На парламентарен контрол имат най-много въпроси на депутат от НС.Непредубедените видяхме, че Расате стана активен, когато започна да плюе Волен.Преди това беше неизвестен.Започнаха да го канят за интервюта, дадоха му предаване в кабелна телевизия и въобще да го толерират властите.Май прибра някой лев ?Той не блести с някакви оргинални мисли или идеи.Относно скинарите - вас ви уважавам.Вие имате ясни и категорични позиции и нямате нужда да се доказвате на гърба на Волен.
Върнете се в началото Go down
?????? 9
Гост




Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Разединяват ни   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 7:52 pm

Расате е копие на сегашния ренегат Антон Сираков.Медиината империя на ДПС дава трибуна на всички антибългари.За тях е важно да ни разединяват, да ни противопоставят и да ни обезсилят.На всички националисти пожелавам да бъдат силни на идеи, на предложения.Турски медии са Монитор,Политика и др.Купи ги Ирена Кръстева, която е много близка до ДПС.Синът и, доказано заема длъжност от квотата!? на ДПС.Те са истинските ни врагове.Не забравяйте , че зад ДПС стоят български мафиоти - това са неговите обръчи.Идеите на Атака са за национално силна и социално справедлива България.Основното в програмата на Атака не са турците.Основното са българските олигарси, които продават държавата на САЩ,Русия,Турция и не на последно място Европейския съюз.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 8:15 pm

абсолютно съм съгласен и не определяйте партията като расистка, поради това че трърдо казва да на българите, като ще наложи контрол над ислямизацията, турцизма и циганията.атака няма да избива турци и цигани !!! трябва да се работи много върху места където ние българите сме малцинство, защото тези места са много, оказват голямо влияние говорят им се щуротии от ДПС, че помаците били преди османската империя на балканите и те през тези 500 години помагали на турците, и че са първи врагове на българите, също така се говорят щуротии и на българите-мохамедани, че неможело да си мюсюлманин ако не си и турчин !!! и с лъжи и други истории се промиват мозъци на чисти българи,слабо знаещи историята и корените си !!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 6:42 am

Напълно съм сагласен! не определяйте партиата като РАСИСТКА, защото тя мрази нас скинарите, истинските крайно деснни националисти!!! Твърдо е против нас, въпреки че немога да разбера защо, след като и ние се борим за България!? А и неможах да разбера защо БНС и Боян Расате са "анархисти"!? Мога да напиша още много по темата но бързам за работа и ще довърша вечерта... Smile Лек ден ви желая на всички!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 12:47 pm

мерси за пожеланията аз не мисля че АТАКА е против скинарите, това дето беше казал че са ви изгонили от митинг не означва че ви мразят и др. а може би са били мерки за сигурност, да не вандалствате и заради това, защото знаем че по характер сте бунтари и да не се изцепите нещо погрешно може би за партията и идеите Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 7:56 pm

И за това ли след митинга когато взимаха интервю-та от Волен, "какво правеха скинари при вас нали вие не сте расисти албала..." Волен им казва "Ние ги изгонихме и наредихме на полицията да ги арестува (както и направиха впрочем) и сме твардо против тях" !!! Е евала... в една друга тема искараха Расате национален предател че говорил глупости за Волен, аз казвам същото за Волен като говори глупости за скинарите!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
??????99
Гост




Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Видове национални организации   Разликата Волен - Расате I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:00 pm

В България ще се оформят няколко националистически крила.Разликата ще е в методите на изразяване на национализма
Ще има просветни организации - те ще разпространяват историята, културата и ще развиват българското творчество.
Организации като АТАКА ще се занимават с политиката, икономика и т.н.
Трети ще развиват спортни и бойните умения.

Бях на митинга на 3 март в София.Не съм против скинарите - за всеки има място под слънцето.На българските скинари пожелавам да развиват свой собствен български път,Да не подражават на Хитлер и др.такива недоразумения.Ако бях германец щях да съм фен на Хитлер, но като българин не го възприемам.Знаете ли че един от основните съюзници с стратегически цели на Германия е ТУРЦИЯ.Не е нормално да се издигат нацистки свастики.

За Расате - видях доста странно поведение от негова страна.Да се развива самостоятелно и да гради структури, но не за сметка на Волен и Атака.Критиките му не са принципни.
Ако създаде националистически структури, които да укрепват и да развиват българщината аз ще го харесвам.Засега се проявява като анархист.Ако АТАКА се издъни аз първи ще започна да ги критикувам.Напишете ми за някакви дейностти на Расате.
ИМА МЯСТО ЗА ВСИЧКИ ПОД СЛЪНЦЕТО БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разликата Волен - Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разликата Волен - Расате   Разликата Волен - Расате I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разликата Волен - Расате
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Расате

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Политическа партия АТАКА-
Идете на: