България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 история

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
??????99
Гост




история Empty
ПисанеЗаглавие: история   история I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 3:26 pm

Трябва да възстановим знанията за древните български държави.Бях на историческата конференция на младежката организация на Атака във Варна на 31.01. и бях потресен от докладите на лекторите .Те доказаха , че българите са местно население на Балканите отпреди потопа станал 5600 г. пр. хр.Българите тръгват от балканите и създават Шумер.
После мигрират из цяла Азия и създават грандиозни империи.Българите опитомяват коня и започват да обработват желязото.От него правят най-здравите оръжия и защитават конете си с броня - практически стават непобедими, защото превъзхождат другите.Главните оръжия на българите са перфектното им държавно устройство, в което имало място и ред за всичко и всеки.В българските държави царяла справедливост и ред и околните народи доброволно се включвали в българските държави.Тази висока нравственост е описана в много небългарски исторически извори.
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 10:03 pm

Да,да... и преди около 8 години се беше появил един кукундел по канал 2000,мисля,че беше Вучков,който обясняваше,че всъщност българите са построили египетските пирамиди,че в българските земи се крият символите на великите богове... че ние сме началото на целия свят... стига глупости Smile
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 1:38 pm

вярно е донякъде ние сме един от първите народи дето сме крастосвали цяля европа и азия ,така че колкото и налудничево да зувчи си има факти показващи много неща, но наистина да каже някой че пирамидите са българско дело Very Happy:D:D ... a че сме начолото на целия свят има нещо такова, крият се символи на велики богове също.Аз съм напълно съгласен с Кубрат99,защото и аз бях на конференцията тъй че БГ-Патриотка колкото и нахално и налудничево да звучи ти не беше там не видя, не чу и аз бях отначало песимистично настроен
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 4:41 pm

Както вече съм казвала не веднъж - Всеки има право на лично мнение..аз изказвам своето ..
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 6:03 pm

ми да браво че имаш , не се изненадвам, ама като успорваш нещо без да знаеш, мнението ти дразни
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 8:44 pm

България е една от нацийте произлезли след потопа, следователно една от най древните култури в света! Има доказателства за това!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: история   история I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
история
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Българската история накратко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: