България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нахалството няма край!

Go down 
+3
miss..shady...
BG-PATRIOTKA
BaldHead
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 5:42 pm

Значи днес в часът по свят и личност коментирахме малцинствата..както и да е учителката е коментирала тази тема и с другите класове..и няма начин да не споделя с вас какво ни разказа тя за един ученик от друг клас който впоследствие не каза кой е!
Питала го какво ще работи следкато завърши и той и казва (ще стана депотат в парламента (в партия ДПС и става ясно че е турчин))и се обажда негов съоченик (Българин)-(ти Български незнаеш да говориш къф депотат ще ставаш!?)
и той му казва (аз може Български да не знам ама вие турски ще учите)..... Crying or Very sad много жалко че госпожата непожа да ми каже кой е този резак да му наврЪ курана в гъзЪ.......В такъв смисъл "нахалството няма край" даже вече нямат страх явно от Българите.......
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 6:38 pm

Не мисля,че на тази тема мястото й е тук.Виж,ясно ми е,че си възмутен от тази работи,но това е животът.Не знам точно от къде си и прочие,но е крайно време да разтъркаш очи и да разбереш,че това е жестоката истина в нашата мила Родина.Както ти,така и аз,така и всички в този форум обичаме страната си,но това е истината,която никой не може да скрие.Турчин или не,онзи си е боклук.Той се е ебавал,не знам дали го осъзнаваш,това,че го приемате толкова навътре е зле.Пък и не мога да те разбера..Гледам мненията ти - на едно обясняваш,че то има хора и хора,на друго,че си краен,че мразиш цигани,турци,чернилки и прочие,на следващо,че имаш приятел циганин,на следващо,че би смачкал от бой някакъв турчин.. последно?!Къде си?Или се ланкаш от една страна на друга с идеята - "аз съм с широко сърце,мен гъзът не ме боли" И съжалявам ако те засягам,но ми направи впечатление..кои сме ние да съдим хората,при положение,че самите ние не сме съвършени?Всеки един от нас има свой мироглед!Аз един,ти друг,може би турчинът си има трети- съвсем различен.Може би се е базикал,може да го е говорил сериозно,може много неща.Но той за едно е прав... съвсем скоро,с или без негова помощ в училищата ще се учи турски и цигански..та то сега се учат цигански(мисля,че и турски),имаме си новини на турски,имаме турски партии... не е ли това пародия?Или пък е повторение на един отминал срамен момент за нашата история?Само дето е малко по-цивилизовано?Хм?Едва ли ще разберете....
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:24 pm

Така е! Всичко започва да се повтаря..Народа спи а управляващите гледат себе си! Много са малко хората на които наистина им пука за съжаление!! Neutral
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 10:04 pm

Знаеш ли коя е едната МЪЪЪЪНИЧКА подробност,която не ни обясняват в училище,когато учим за Османското иго?Че чорбаджиите,всъщност,въобще не им пукало! Те си имали пари,плащали там някакви данъци,които не били толкова големи.В края на робството дори им е било разрешено да изповядват своята религия.. В момента същото е и в България : Чорбаджиите ни си гледат кефа,плащат някакви стотинки,които за нас са много пари,изповядват си своята "религия", и не им пука кой ще "дърпа конците",дали ще е турчин или българин ... това е ...Толкова се ядосах,че си загубих мисълта... Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 11:07 pm

ебахти нещастника дето е бил тос, ако аз бях от тоя клас и го бях чул това просто щях да го усакатя тоя :X
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 12:53 am

Цитат :
Гледам мненията ти - на едно обясняваш,че то има хора и хора,на друго,че си краен,че мразиш цигани,турци,чернилки и прочие,на следващо,че имаш приятел циганин,на следващо,че би смачкал от бой някакъв турчин..
пояснявам имам 1дин 1ствен приятел циганин и той самият се няма за циганин щом се няма и аз го нямам чернилки(под това разбирам негри не ми пречат) "бих спукал от бой?!?" да бих като се замисля но ако има основателна причина!а този за който ви разказах има защото знам че го е казал сериозно знам от кой клас ще е остава само да му разбера името...
tongue tongue tongue
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:24 am

Един въпос... и като го набиеш... какво ще промениш ?!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 1:19 pm

ми ще го накажa, той си заслужава най-малкото боя


Последната промяна е направена от OUTSTANDING на Пет Фев 13, 2009 7:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 4:46 pm

BaldHead, надявам се да получа отговор...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 11:02 pm

ми в такъв случей не виждам друго какво може да се направи
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПет Фев 13, 2009 7:06 am

Хуу бе,изказа се по въпроса.. сега затрай да чуя BaldHead !!!! Бааахти ! К'ъв ти е проблемът с мен,не мога да разбера ?!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПет Фев 13, 2009 12:02 pm

е аз проблем нямам ама се уточнявам,защото за някои боят не е решение,и за тоя кавал никой няма да вземе мерки...
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПет Фев 13, 2009 2:11 pm

Бой му е майката беее!!!
Знаеш ли един път като си го вземе как ще трае след това! cheers

П.П. Не е добре в тема, в която е споменато, че някой не знае български, да демонстрирате и вашето незнание на родния ни език! Знам, че бързате в постовете си, но в форум за националисти да има такива груби грешки е просто смешно!!! Така де ... думата този - тоС, или съученик - съУченик, а да не говорим , че рядко се виждат запетаи и главни букви ... Не нападам никого, просто моля, редактирайте си постовете. Neutral
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:57 pm

Яко надъхвация по форумите му е майката ...!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 7:45 pm

еми кфо ще стане или ще се събере с другите фесове и ще ми чупят главата или ще си трае и няма да говори мног много кфо щял да прави ей това ще стане!За кфо тря ги търпиме тия да ги слушаме кфо щели да ни направят след време или както да им търпиме надписите по училищата или да ни викат геури ????? а аре са трябва да се буят докато не се превъспитат...!!!!!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 3:20 pm

Antisocial_ написа:

П.П. Не е добре в тема, в която е споменато, че някой не знае български, да демонстрирате и вашето незнание на родния ни език! Знам, че бързате в постовете си, но в форум за националисти да има такива груби грешки е просто смешно!!! Така де ... думата този - тоС, или съученик - съУченик, а да не говорим , че рядко се виждат запетаи и главни букви ... Не нападам никого, просто моля, редактирайте си постовете. Neutral

На няколко пъти помолих... то вече ми писна,честно казано.Наистина да не кажа голяма дума,но 80% от хората тук въобще не гледат правописа си.Нямам намерение да обиждам никой,нито пък да нападам,просто Anticocial_ е прав..замислете се отстрани колко смешно изглежда това.. Neutral
( Не казвам,че аз съм с най-добър правопис от всички,но поне се старая от малко... )
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:10 pm

аз пък не гледам правописа във Форума или в които и да е друг сайт мен ме интересува правописа с химикалка...такаче к'во ще кажете да спрете с тия глупости с правописа....в смисъл неискам да ви обиждам ама едно е да пишеш с клавиатурата а друго е на ръка Smile ...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 9:41 pm

Ако имаш нужните знания,за да пишеш на лист( "с химикалка",както ти се изказа вече 10 пъти)правилно,мисля,че нищо не ти пречи и тук да го правиш...не намирам кой знае каква разлика...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 10:28 pm

Абе този форум го обърнахте на час по български за 2 клас Laughing Знам че трябва да се уважава езика ни и е много важен правописа ама в България не е това най-големия проблем в момента! Нека си дойде всичко на мястото(макар че не виждам как ще стане това скоро) и после ще мислим за правописа! А и не е лесно да се пише с клавиатура Laughing Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПет Фев 20, 2009 12:01 am

за да го правя трябва да гледам клавиатурата и да натискам копче по копче като бавноразвиващ а и в 98% през времето в което съм в нета пиша с латинските букви...аз повече с вас за езика няма да споря... Neutral
Върнете се в началото Go down
Илия Дончев
Новак
Новак
Илия Дончев


Брой мнения : 8
Join date : 28.02.2009
Age : 39
Местожителство : Бяла Слатина

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 1:24 pm

Цитирам BG-Patriotka от 11-ти февруари - "Не мисля,че на тази тема мястото й е тук.Виж,ясно ми е,че си възмутен от тази работи,но това е животът.Не знам точно от къде си и прочие,но е крайно време да разтъркаш очи и да разбереш,че това е жестоката истина в нашата мила Родина......."
Така разсъждават примирените хора !!! И смятам, че точно това е пагобното за Родината ни!!! След такива думи всичко се обезсмисля!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.bgns.net
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeПон Мар 02, 2009 1:24 pm

miss..shady... написа:
Абе този форум го обърнахте на час по български за 2 клас Laughing Знам че трябва да се уважава езика ни и е много важен правописа ама в България не е това най-големия проблем в момента! Нека си дойде всичко на мястото(макар че не виждам как ще стане това скоро) и после ще мислим за правописа! А и не е лесно да се пише с клавиатура Laughing Laughing Very Happy

Часове по български език за втори клас, както казваш ти, трябва да има и по форумите! Ще ти кажа и защо ... защото половината форумци са ги пропуснали. Evil or Very Mad

А който пише на латиница през повечето време мога само да пратя много поздрави по майчина линия ... Като цяло да ти е*а националистите дето не си уважават, ни езика, ни писмеността!


Последната промяна е направена от Antisocial_ на Вто Мар 03, 2009 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 1:30 am

т'ва че ти мислиш така че не си уважаваме писмеността е твой личен проблем....
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 11:45 am

И как показваш уважението си ... като през повечето време в нета пишеш на латиница?!? Ти е*ем и уважението!!! bounce
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:42 pm

Тфа че повечето време пише на латиница нищо не показва Exclamation много хора националисти го правят но не е важно как пишеш в нета!!! И как точно разбра че не си уважаваме езика и писмеността само от някакви дребни грешчици... По твоята логика и разсъждения ти също не я уважаваш (ще си позволя да се направя на учителка по български за 2 клас) -

Цитат :
Като цяло да ти е*а националистите дето не си оважават, ни езика, ни писменността!

писмеността се пише само с едно "Н" Smile
уважават не е с "О"

айде сега ми говори за Уважение и писмеНост Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нахалството няма край! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нахалството няма край!   Нахалството няма край! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нахалството няма край!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: